Visą kovą pirk Multikino.lt e. bilietus ir 2 Eur gauk atgal!

Nevaržyk savęs ir visą kovą kino centre „Multikino“ žiūrėk mėgstamus filmus, nes pirkdamas e. bilietus su „MoQ“ atgausi 2 Eur nuo sumokėtos sumos!

Išskirtinis pasiūlymas tik „MoQ“ naudotojams: į išankstinį ilgai laukto filmo  „Shazam!” kino seansą balandžio 4 d. 2 e. bilietus su „MoQ“ įsigyk tik už 1 kainą! 

Pasiūlymas galioja 03.05 – 03.31 d. (imtinai) perkant e. bilietus www.multikino.lt. Atsiskaitęs už ne mažesnę nei 12 Eur sumą, 2 Eur susigrąžinsi į savo „MoQ“ sąskaitą. Akcijos metu pinigus atgauti galėsi 2 kartus, o 2 Eur į „MoQ“ sąskaitą nukeliaus per neilgiau nei 2 darbo dienas. 

Pasiūlymas negalioja perkant „Multikino“ fizinėse kasose. Visas akcijos taisykles rasi čia: Multikino e. bilietus pirk su MoQ ir atgauk 2 Eur.pdf

Nepamiršk, kad ketvirtadieniais Vilniaus „PC OZAS“ įsikūrusiame kino centre „Multikino“ –  „MoQ“ kino diena! Su „MoQ“ perkant e. bilietus www.multikino.lt ketvirtadienio kino seansams du gausi už vieno kainą.

Šią savaitę tavęs laukia net dvi šaunios premjeros: „Kaip prisijaukinti slibiną 3“ ir „Kapitonė Marvel”. Filmai bus rodomi nuo kovo 8 d. Bilietus pirkti gali čia.

Parsisiųsk MoQ: