Skirk simbolinę paramą „Sidabrinei linijai“ – „MoQ“ paaukos papildomai!

Jei dar nespėjai išbandyti patogesnio ir greitesnio paramos skyrimo būdo su „MoQ“, dabar tam turi puikiausią šansą. Senoliais besirūpinančiai organizacijai „Sidabrinė linija“ skirk simbolinę 0,01 Eur paramą, o „MoQ“ paaukos 0,5 Eur papildomai!

Pervesti simbolinę auką organizacijai ir taip išbandyti naują paramos skyrimo būdą gali nuo 2019-06-12 iki 2019-07-06 (imtinai), „MoQ“ programėlėje pasirinkdamas norimos organizacijos reklaminį skydelį, tiesiog spausdamas ant jo ir pervesdamas 0,01 Eur. Už pirmąją tavo pervestą auką, skirtą vienai iš akcijoje dalyvaujančių organizacijų, „MoQ“ po akcijos papildomai perves 0,50 Eur. Kitas akcijoje dalyvaujančias organizacijos ir taisykles gali rasti čia.

Paremti „Sidabrinę liniją“ gali ir šiais būdais:

1. Jei šią naujieną skaitai telefone – spausk ant žemiau esančio mygtuko, taip paleisi „MoQ“ programėlę, ji suformuos mokėjimą, patvirtink jį ir viskas – 0,01 Eur paramą skyrei.

2. Jei šią naujieną skaitai kompiuterio ekrane, atsidaryk „MoQ“ programėlę savo telefone ir ir nuskenuok žemiau esantį QR kodą. „MoQ“ programėlė suformuos mokėjimą, patvirtink jį ir viskas – 0,01 Eur paramą jau skyrei.

Jei nori skirti didesnę paramą, spausk čia.

Ačiū, kad prisidedi prie gerų darbų!

Parsisiųsk MoQ: