Pirk bilietą į e. prekybos forumą „LAUNCH’19” su „MoQ“ ir atgauk 15€

Gegužės 28 d. startuos ketvirtasis didžiausias jauno verslo forumas „LAUNCH’19 - Go e. Global!”. Su „MoQ“ bilietą į šį renginį įsigyk paprasčiau ir atgauk 15 Eur!

Pasiūlymas įsigyti 65 Eur vertės bilietą ir atgauti 15 Eur į „MoQ“ sąskaitą galios gegužės 20-28 d. (imtinai). 15 Eur grąžinimas į „MoQ“ sąskaitą įvyks ne ilgiau nei per 2 d.d. Visas akcijos sąlygas rasi čia: Akcijos Pirk #LAUNCH 2019 bilietą su MoQ ir atgauk 15 EUR taisyklės.pdf

Gegužės 28 d. net 12 pranešėjų + 4 MOKYMŲ moduliai! Šiais metais turinys bei mokymai nukreipti į e. PREKYBĄ!Čia galėsi praplėsti pirkėjų ratą, padidinti e. pardavimus, uždirbti daugiau pelno su e. prekyba bei dalyvauti net keturiuose mokymų kursuose: „Google“, „e. prekybos strategija", „eksportas" ir „produkto pardavimas". Daugiau informacijos apie renginį rasi čia.

Kaip įsigyti „LAUNCH’19” bilietą ir 15 Eur susigrąžinti atgal?

Trys būdai:

1 būdas

Jei šią naujieną skaitai kompiuterio ekrane, atsidaryk „MoQ“ programėlę savo telefone ir nuskenuok žemiau esantį QR kodą – „MoQ“ programėlė suformuos mokėjimą, patvirtink jį ir viskas – bilietą jau įsigijai. Mokėjimo detalėse matysi nuorodą, kurią paspaudus atsisiųsi bilietą.

2 būdas

Jei šią naujieną skaitai telefone – spausk ant žemiau mygtuko, taip paleisi „MoQ“ programėlę, ji suformuos mokėjimą, patvirtink jį ir viskas – bilietą jau įsigijai. Mokėjimo detalėse matysi nuorodą, kurią paspaudus atsisiųsi bilietą.

3 būdas

Tiesiog atsidaryk savo „MoQ“ programėlę. Jos pagrindiniame lange  susirask renginio reklaminį skydelį. Spausk ant jo ir savo telefono ekrane iš karto išvysi mokėjimo patvirtinimo langą. Patvirtink mokėjimą, ir viskas – bilietą jau įsigijai. Mokėjimo detalėse matysi nuorodą, kurią paspaudus galėsi atsisiųsti ką tik įsigytą bilietą.

Nori nupirkti bilietą ir draugui? Viską pakartok iš naujo, nes vienu metu gali įsigyti vieną bilietą. Dėl renginio datos, vietos pakeitimo ar atšaukimo ir bilietų grąžinimo atsakomybę prisiima renginio organizatorius.

Jei dar neturi „MoQ“, nemokamą programėlę atsisiųsk iš programėlių parduotuvių Google Play ir App Store.

Parsisiųsk MoQ: