„MoQ” pietų, pusryčių mieste akcijai – dar mažiau apribojimų!

Mes jau pastebėjome – jums patinka už pusryčius ar pietus mieste mokėti su „MoQ“ ir atgauti dalį pinigų! Beveik kas dieną prie akcijos prisijungia vis nauji prekybos partneriai, todėl nusprendėme didinti limitus

Vasario 26 d. pakeistose akcijos „Už pusryčius ir pietus mokėk su „MoQ“ ir atgauk 1,5 Eur“ taisyklėse atsidaro šie pakeitimai:

  • Padidinome maksimalų per Akcijos laikotarpį atliekamų grąžinimų skaičius vienam „MoQ“ naudotojui nuo 10 kartų iki 20 kartų bei maksimalų per Akcijos laikotarpį galimų atlikti mokėjimų skaičių iki 35000 mokėjimų!

Primename, kad beveik 300 kavinių atsiskaitant su „MoQ“ už maistą ir nealkoholinius gėrimus bent už 4 Eur sumą  į „MoQ“ sąskaitą galima susigrąžinti 1,5 Eur iki pat kovo 31 d.! Pasiūlymas negalioja alkoholio ir tabako gaminiams, o pinigai bus grąžinti ne vėliau nei per dvi darbo dienas.

Mokėti su MoQ ir atgauti dalį pinigų gali visose „Can Can“, „Delano“, „Caif Cafe“, „Jurgio ir Drakono“, „Huracan Coffee“, „Caffeine“ kavinėse, „Sushi Express“, rameno bare „Ramenas ir Pagaliukas“ bei daugybėje kitų vietų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestuose ir ne tik. Naujausias dalyvių sąrašas yra čia: 2019.03.05 Akcijos dalyvių sąrašas.pdf

Visų atnaujintų akcijos sąlygų ieškok čia: Už pusryčius ir pietus mokėk su MoQ“ ir atgauk 1,5 Eur taisyklės.pdf

 

Parsisiųsk MoQ: