„MoQ“ į viršų kelia dar vieną apdovanojimą – „Naujojo knygnešio“

Skaitmeninio turinio konkurse „Naujasis knygnešys“ programėlė pirkiniams telefonu „MoQ“ nugalėjo kategorijoje „Verslas ir komercija“. Tai antrasis „MoQ“ įvertinimas per dvi (!) savaites. Programėlės kūrėjai iš inovacijų festivalio LOGIN neseniai parsivežė net tris apdovanojimus.

Nugalėti nominacijoje „Verslas ir komercija“, kurioje triumfavo „MoQ“, pretendavo dar 9 skaitmeniniai sprendimai.

„Į telefoną persikėlė didžioji dalis mūsų gyvenimo – juo naršome, dirbame, o nuo 2018 m. galime jį naudoti vietoje piniginės. Lietuva pasekė Skandinavijos šalių, Kinijos pavyzdžiu ir suteikė galimybę apsipirkti itin paprastai – išmaniuoju telefonu. Džiaugiamės, kad mūsų sprendimas prigyja ir yra vis dažniau pastebimas inovacijų konkursuose“, - sako Monika Rimkūnaitė-Bložė, „MoQ“ vadovė.

Su programėle MoQ galima atsiskaityti daugumoje lietuviškų el. parduotuvių, 1 500+ fizinių prekybos vietų, nemokamai siųsti ir gauti pinigus akimirksniu, palikti arbatpinigių ir apsipirkti ar skirti paramą tiesiog skenuojant QR kodą, esantį reklamos stende. Per pirmus 8 mėnesius „MoQ“ turi jau daugiau nei 85 000 naudotojų, kurie „MoQ“ programėle atlieka 100 000 mokėjimo operacijų per mėnesį ir joms išleidžia daugiau nei 1 mln. Eur. 

Konkurso „Naujasis knygnešys“ tikslas yra atrasti originalius, inovatyvius, pažangius ir reikšmingus Lietuvoje sukurtus skaitmeninio turinio sprendimus. Jie įgyja teisę vadintis Lietuvos skaitmeniniais „naujaisiais knygnešiais“ ir yra nominuojami atstovauti Lietuvai Jungtinių Tautų globojamame konkurse „Pasaulio viršūnių apdovanojimai“ (angl. World Summit Awards, WSA).

Parsisiųsk MoQ: