„Circle K“ 2 vnt. užkandžių kuponą už 5 Eur pirk per „MoQ“ – iki 20 proc. išleistų pinigų grįš atgal!*

Produktus ir paslaugas toliau pirk paprasčiau „MoQ“ programėlėje ir iki rugsėjo mėn. pabaigos atgauk iki 20 proc. išleistų pinigų! Įsigyk 2 vnt. „Circle K“ pasirinktų užkandžių (sumuštinis, dešrainis, mėsainis ar kitas „Circle K“ vietoje gaminamas karštas ir šviežias maistas)  kuponą už 5 Eur per „MoQ“ ir susigrąžink dalį pinigų. 

Pasiūlymas atgauti 20 proc. pirkinio vertės, bet ne daugiau nei 2 Eur, galioja nuo 2019-07-01 iki 2019-09-30 d. (imtinai). Pinigai į „MoQ“ sąskaitą grįš ne vėliau nei per 2 d.d. Maksimalus grąžinimų skaičius perkant tos pačios ar skirtingų rūšių kuponus vienam „MoQ“ naudotojui yra du kartai per kalendorinę savaitę. Visų kitų akcijos sąlygų ieškok čia: „Įsigyk MoQ partnerių kuponą ir atgauk 20 proc. pirkinio vertės“ taisyklės.pdf. Nuolaidos su kitomis „Circle K“ akcijomis ar pasiūlymais nesumuojamos.

Naujas „MoQ“ el. prekybos kanalas leidžia prekes įsigyti paprasčiau, greičiau ir patogiau. Kaip pirkti šiame kanale?

1 būdas

Spausk ant žemiau esančio mygtuko, taip paleisi „MoQ“ programėlę, ji suformuos mokėjimą, patvirtink jį ir viskas – kuponas jau tavo. Jei naršai kompiuteriu – taip pat spausk mygtuką ir skenuok pasirodžiusį QR kodą,

2 būdas

Tiesiog atsidaryk savo „MoQ“ programėlę. Jos pagrindiniame lange susirask pasiūlymo reklaminį skydelį. Spausk ant jo ir savo telefono ekrane iš karto išvysi mokėjimo patvirtinimo langą. Patvirtink mokėjimą, ir viskas – kuponas jau tavo.

Kaip kuponą iškeisti į prekę?

Operacijos mokėjimo lango apačioje pamatysi aktyvią nuorodą, kurią paspaudęs telefono ekrane išvysi įsigytos prekės kuponą su unikaliu kodu. Jį ir parodyk personalui prekybos vietoje atsiimdamas kupone nurodytą prekę.

Jei dar neturi „MoQ“, nemokamą programėlę atsisiųsk iš programėlių parduotuvių Google Play ir App Store.

Parsisiųsk MoQ: