Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti

Skirkite paramą „Jaunimo linijai“!

„MoQ“ pristato dar vieną šaunią naujovę! Nuo šiol paremti gerus darbus vykdančias organizacijas jau galima paprasčiau ir greičiau su mobiliųjų atsiskaitymų programėle „MoQ“. Kviečiame paramą skirti emocinės paramos tarnybai „Jaunimo linijai.“

Per „MoQ“ „Jaunimo liniją“ gali paremti 2 arba 5 Eur. Šie pinigai tikrai padės vykdyti gerus darbus! Kaip gali tai padaryti?

Trys būdai:

1 būdas

Jei šią naujieną skaitai kompiuterio ekrane, atsidaryk „MoQ“ programėlę savo telefone ir pasirink, kurį žemiau esantį QR kodą nori nuskenuoti. Nuskenavus pirmąjį QR kodą „Jaunimo liniją“ paremsi 2 Eur, „MoQ“ programėlė suformuos mokėjimą, patvirtink jį ir viskas – 2 Eur paramą jau skyrei.

Norėdamas skirti 5 Eur paramą, skenuok žemiau esantį QR kodą. Tada „MoQ“ programėlė suformuos mokėjimą, patvirtink jį ir viskas – 5 Eur paramą jau skyrei.

2 būdas

Jei šią naujieną skaitai telefone –  pasirink kokia suma (2 ar 5 Eur) nori paremti organizaciją. Spausk ant žemiau esančio vieno iš mygtukų, taip paleisi „MoQ“ programėlę, ji suformuos mokėjimą, patvirtink jį ir viskas – paramą „Jaunimo linijai“ skyrei.

3 būdas (2 Eur paramos skyrimas)

Tiesiog atsidaryk savo „MoQ“ programėlę. Jos pagrindiniame lange pamatysi susirask „Jaunimo linijos“ reklaminį skydelį, skirtą 2 Eur paramos rinkimui. Spausk ant jo ir savo telefono ekrane iš karto išvysi mokėjimo patvirtinimo langą. Patvirtink mokėjimą, ir viskas – paramą jau skyrei. Ačiū!

Atsisiųskite MoQ programėlę