Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

„Rimi“ mokėkite su MoQ – perkant bent už 12 Eur, 1 Eur grįš atgal*!

07-08 – 08-31

Vienas populiariausių „MoQ“ pasiūlymų pratęstas! „Rimi“ parduotuvėse mokėk su mobiliųjų mokėjimų programėle „MoQ“ ir kartą per savaitę susigrąžink 1 Eur!

Bet kurioje „Rimi“ parduotuvėje iki pat rugpjūčio mėn. pabaigos mokėk išmaniai savo mobiliuoju telefonu ir atgauk 1 Eur nuo sumokėtos sumos. 1 Eur į „MoQ“ sąskaitą yra grąžinamas ne daugiau nei vieną kartą per kalendorinę savaitę, atsiskaičius už ne mažiau nei 12 Eur. Kitą savaitę galimybė atgauti pinigų vėl atsinaujina.

1 Eur grąžinimas įvyks ne ilgiau nei per dvi darbo dienas nuo įvykdyto atsiskaitymo dienos. Pasiūlymas negalioja tabako, alkoholio gaminiams, loterijos bilietams bei pradinio maitinimo mišiniams.

Pasiūlymas galioja nuo 2019-07-08 iki 2019-08-31.

Atsisiųskite MoQ programėlę