Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti

Pirkite TELE2 salone arba apmokėkite ryšio sąskaitą ir atgaukite iki 3 Eur*!

02-04 – 02-29

Vasario mėn. su „MoQ“ mokant už prekes TELE2 salonuose suteikiama 3 Eur nuolaida, o programėle apmokant mobiliojo ryšio sąskaitą – 1 Eur grįžta atgal!

Akcijų metu nuo 2020-02-04 iki 2020-02-29 (imtinai) bet kuriame TELE2 salone su „MoQ“ programėle įsigijus prekių už ne mažiau nei 9 Eur gausite 3 Eur nuolaidą, o apmokėję visą išrašytą ir pateiktą TELE2 ryšio sąskaitą už ataskaitinį laikotarpį į sąskaitą susigrąžinsite 1 Eur.

Suma bus grąžinta į  „MoQ“ sąskaitą ne vėliau nei per dvi darbo dienas nuo įvykdyto atsiskaitymo dienos. Maksimalus atliekamų grąžinimų skaičius vienam „MoQ“ programėlės naudotojui atsiskaitant TELE2 salone – 1 kartas per 24 val.

Atsisiųskite MoQ programėlę