Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti
Akcija pasibaigusi

„MoQ“ ir „Multikino“ kino ketvirtadieniai: 2 e. bilietai už vieno kainą*!

Nuo 02-28

Mėgsti lankytis kine? Nuo šiol su „MoQ“ ne tik greičiau įsigysi e. bilietus, bet antrą gausi dovanų! Kiekvieną ketvirtadienį Vilniaus „PC OZAS“ įsikūrusiame kino centre „Multikino“  – „MoQ“ kino diena! 

Nestovėk eilėse, o bilietus įsigyk internetu. Su „MoQ“ perkant e. bilietus www.multikino.lt ketvirtadienio kino seansams du gausi už vieno kainą.

Kaip pirkti e. bilietus su „MoQ“?

www.multikino.lt iš ketvirtadienio kino seansų išsirink norimą filmą, spausk ant jo. Tada pasirink bilieto tipą – bilietų sąraše pažymėk esantį „E-MOQ 2IN1“ rinkinį. Pasirink 1 vnt. ir toliau pažymėk dvi norimas vietas salėje. Toliau įvesk savo el. paštą, į kurį nukeliaus e. bilietai, rinkis „MoQ“ mokėjimo būdą, atsiskaityk ir mėgaukis kinu.

Pasiūlymas galioja perkant e. bilietus www.multikino.lt į ketvirtadienio kino seansus su mobiliųjų atsiskaitymų programėle „MoQ“. Pasiūlymas negalioja fizinėse „Multikino“ kasose. Visų akcijos sąlygų ieškok čia.

Atsisiųskite MoQ programėlę