Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti
Akcija pasibaigusi

Ledų niekada nebus per daug: „Yogoland“ atgaukite iki 25 proc. atgal*

09-03 – 09-30

Vasaros malonumus pratęskite ilgiau su „Yogoland“ jogurtiniais ledais. Visą rugsėjį, atsiskaitant MoQ programėle gaukite iki 25 proc. atgal į savo MoQ sąskaitą.

Perkantiems šaldyto jogurto ledus nuo pirmadienio iki ketvirtadienio (imtinai) į MoQ sąskaitą grįš 25 proc. išleistos sumos. Smaguriaujantys penktadienį-sekmadienį (imtinai) atgaus 10 proc. nuo sumokėtos sumos.

Pasiūlymas atgauti iki 25 proc. galioja 2019-09-03 iki 2019-09-30. Maksimalus per akcijos laikotarpį atliekamų grąžinimų skaičius vienam naudotojui yra 2 kartai per kalendorinę savaitę. Grąžinimas įvyks ne vėliau nei per dvi darbo dienas po įvykdyto atsiskaitymo.

Atsisiųskite MoQ programėlę