Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti
Akcija pasibaigusi

„Open Kitchen“ mokėkite su MoQ – 1,5 Eur grįš atgal*!

06-06 – 08-31

Šią vasarą gatvės maisto turgelyje „Open Kitchen“ mokėk „MoQ“ programėle ir atgauk 1,5 Eur į „MoQ“ sąskaitą. Nes lauke ir skaniau, ir dar gali sutaupyti!

Kiekvieną ketvirtadienį Kaune ir penktadienį bei šeštadienį Vilniuje „Open Kitchen“ gatvės maisto meistrai siūlo paragauti įvairių patiekalų, o už juos atsiskaityti verta „MoQ“ programėle, nes dalis pinigų grįžta atgal iki pat vasaros pabaigos. Visą akcijoje dalyvaujančių vietų sąrašą rasi čia: Akcijos dalyvių sąrašas 06.10.pdf

Pasiūlymas atgauti 1,5 Eur galioja nuo 2019-06-06 iki 2019-08-31. Atsiskaityti būtina už ne mažesnę nei 6 Eur sumą. Pinigai bus grąžinti ne vėliau nei per dvi darbo dienas.

Maksimalų per akcijos laikotarpį atliekamų grąžinimų skaičių vienam „MoQ“ naudotojui ir kitas akcijos sąlygas rasi čia: Akcijos „Downtown Hall ir Open Kitchen mokėk su „MoQ“ ir atgauk 1,5 Eur“ taisyklės.pdf

Atsisiųskite MoQ programėlę