Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti
Akcija pasibaigusi

„Downtown Food Hall“ mokėkite su – 1,5 Eur grįš atgal*!

07-11 – 08-31

Įvairiausių pasaulio virtuvių maisto paragauk naujoje, stilingoje vietoje Vilniaus centre „Downtown Food Hall“. Čia mokėk su „MoQ“ ir visą vasarą atgauk 1,5 Eur į „MoQ“ sąskaitą!

Vos už kampo nuo istorinio Vilniaus senamiesčio įsikūręs „Downtown Food Hall“ (Smetonos g. 5) yra tikri maisto mylėtojų namai, veikiantys visomis savaitės dienomis nuo 11 val. Tai vieta, kurioje įsikūrė kruopščiai atrinktos virtuvės po vienu stogu, ruošiančios išskirtinius patiekalus. Už juos atsiskaityti verta „MoQ“ programėle, nes dalis pinigų grįžta atgal. Visą akcijoje dalyvaujančių vietų sąrašą rasi čia: Akcijos dalyvių sąrašas 2019.07.10.pdf

Pasiūlymas atgauti 1,5 Eur galioja iki 2019-08-31. Atsiskaityti būtina už ne mažesnę nei 6 Eur sumą. Pinigai bus grąžinti ne vėliau nei per dvi darbo dienas.

Maksimalų per akcijos laikotarpį atliekamų grąžinimų skaičių vienam „MoQ“ naudotojui ir kitas akcijos sąlygas rasi čia: Akcijos „Downtown Hall ir Open Kitchen mokėk su „MoQ“ ir atgauk 1,5 Eur“ taisyklės.pdf

Atsisiųskite MoQ programėlę