Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti

Eurovaistine.lt klientai jau gali atsiskaityti greitu ir patogiu „MoQ“

2019-08-01

Vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ savo klientams internete pasiūlė galimybę atsiskaityti greičiau ir paprasčiau, pasitelkus mobiliąją programėlę „MoQ“.  Naujas atsiskaitymo būdas, kuris veikia tarsi piniginė telefone, apsipirkimo procesą turėtų ne tik pagreitinti, bet ir padaryti jį dar malonesniu. Tobulinti atsiskaitymo procesus jau numatyta visame „Eurovaistinės“ tinkle.

„Klientai nori patogumo, aiškumo ir greičio. Ypač tai svarbu perkant internetu. Tobulėjant technologijoms atsiranda naujų, modernių atsiskaitymo būdų, kurių poreikį jaučiame būtent iš klientų. Kadangi patogumas išsirinkti ir gauti svarbių grožio bei sveikatos prekių mums ypač svarbus, labai džiaugiuosi, kad su „MoQ“ šį pirkimo procesą padarysime dar paprastesniu“, – sako Justė Levčenkaitė, „Eurovaistinės“ Internete vadovė.

Pasak jos, eurovaistine.lt tikslas būti patogiausia e-vaistine klientui visoje jo patirties apsiperkant kelionėje: nuo reikalingų prekių atradimo iki  greito ir paprasto atsiskaitymo ir prekių gavimo. Būtent „MoQ“ mobiliųjų mokėjimų platforma el. prekyboje šiuo metu yra greičiausias atsiskaitymo būdas, leidžiantis sumokėti vos kelių mygtukų paspaudimu. Telefonu e-vaistinėje naršantis vartotojas, turintis šią programėlę, iškart yra tiesiogiai nukreipiamas į „MoQ“, kurioje apmoka pateiktą mokėjimo prašymą. O tie klientai, kurie e. vaistinėje naršo kompiuteriu,  už prekes gali sumokėti vos nuskaitę sugeneruotą QR kodą.

„Pastebime, kad programėlės naudotojai – jų skaičius viršijo 100 tūkst. – vertina patirtį atsiskaitant su programėle už pirkinius internetu. Nuo maisto produktų iki buitinės technikos, nuo aksesuarų telefonams iki sąskaitų už komunalines paslaugas – apmokėti už pirkinius dviem mygtuko paspaudimais programėlėje jau galima 95% interneto parduotuvių. Džiugu, kad mobilieji mokėjimai žengia į vaistinių internete rinką, tad pirkinių su „MoQ“ krepšelis gausiau pildosi medicinos, grožio ir higienos prekėmis”, – sako Monika Rimkūnaitė-Bložė, „MoQ“ vadovė.

„MoQ“ išvien plėtoja trys ryšio operatoriai „Bitė“, „Tele2“ ir „Telia“. Daugiau nei  100 tūkst. gyventojų, naudojančių šią atsiskaitymo programėlę, kas ketvirtam pirkiniui naudoja atidėtą mokėjimą, kuris vėliau pridedamas prie sąskaitos už ryšį. Savo ruožtu nuo 2014 metų e-vaistinę plėtojanti „Eurovaistinė“ internete šiandien sulaukia daugiau nei 1 mln. klientų apsilankymų kas mėnesį ir yra pirmas klientų pasirinkimas iš visų e-vaistinių Lietuvoje. Sparčiai augant klientų srautams, puiki jų patirtis apsiperkant verslui tampa ypač aktuali.

Atsisiųskite MoQ programėlę